Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

tehnician caut colaborare pt lucrari pe implante

discutie din eugenol.ro : I-mi pleaca doi medici cu cara colaborez pe acest domeniu, in Anglia si sper ca voi gasi colaborare la ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona comuna Medic Dentist si Tehnician Dentar > Profesional: medic dentist & tehnician > Tehnicianul nostru
Ati uitat parola? Inregistrare

Like Tree1Multumiri
  • 1 Scris de dintisorul de aur

Subiect inchis

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 16-03-10, 21:41   #1
La primele mesaje
Tehnician Dentar
Fara status.

.
-3 (+0/-3)     
Default tehnician caut colaborare pt lucrari pe implante

I-mi pleaca doi medici cu cara colaborez pe acest domeniu, in Anglia si sper ca voi gasi colaborare la fel de buna ca si pina acum.Am lucrat pina acum pe 4 tipuri de implante dar nu imi este teama sa incerc si altele mai toate au la baza aceleasi caracteristici. .Multumesc pt rabdarea acordata.

Modificat ultima data de nico; 16-03-10 la 21:47. Motivul: reclama
colo-colo este offline  
.
Vechi 17-03-10, 00:23   #2
Ucenic timid
Medic Stomatolog
Fara status.

.

mi-e numi,, place cum scri, sper ca intelegi ; mai mult, nici nu stiu din ce localitate esti ca sa ma pot gindi la o viitoare colaborare.
etty este offline  
.
Vechi 17-03-10, 01:11   #3
Ucenic Sef
Tehnician Dentar
Fara status.

.

Foarte tare, frate !
Vechi 17-03-10, 03:53   #4
Mare Maestru
Medic Dentist
de dreapta

.

lasa, puate hare mainile da haur.
Vechi 17-03-10, 11:56   #5
Maestru
Tehnician Dentar
No brain, no pain

.

sunteti rai....
ncrstus este offline  
.
Vechi 17-03-10, 12:08   #6
Ucenic Sef
Tehnician Dentar
Fara status.

.

nu suntem rai asta e un topic gen locuri de munca/prestari servicii pe implante
Vechi 17-03-10, 12:34   #7
La primele mesaje
Medic Stomatolog
Fara status.

.
-2 (+0/-2)     

care este adresa? Pe ce sisteme implantare ai lucrat partea protetica?
ncrstus a multumit.
dintisorul de aur este offline  
.
Vechi 16-04-10, 18:01   #8
La primele mesaje
Tehnician Dentar
Fara status.

.
-3 (+0/-3)     

fratilor am crezut ca este un site de oameni civilizati dar m-am inselat .Oare vor putea cei care au raspuns la anuntul postat sa nu mai ia totul in zeflemea? Daca intrati doar sa face-ti misto e clar de ce merge totul de c...at in tara asta .Si unde mai pui ca adm. site-ului mi-e prieten ff bun. Ptr 'dintisorul de aur " ptr ca a fost civilizat, vreo 4 sisteme am lucrat (alpha bio,sudimplant,straumann ,BTlock )plus vreo 2-3 intimplatoare aduse sa vad cum merg ,de la diversi medici.
--------------------------
ptr cel caruia nu-i place cum scriu, daca i-as da notele de comanda sa vada acolo jale de cum scrie altii ,oricum ce are sula cu prefectura?
colo-colo este offline  
.
Vechi 16-04-10, 18:35   #9
La primele mesaje
Tehnician Dentar
Fara status.

.

eu zic sa "face-ti" ceva cand altii "scrie" asa...
relu., este offline  
.
Vechi 16-04-10, 20:45   #10
Ucenic timid
Medic Stomatolog
Fara status.

.
-1 (+0/-1)     

Citat:
Publicat initial de relu., View Post
eu zic sa "face-ti" ceva cand altii "scrie" asa...
si eu sint de aceeasi parere.
M-am saturat sa vad greseli crase de gramatica, si am facut aceasta observatie in ideea ca nu pot sa cred ca lucrezi bine atita timp cit nu scri corect. Nu da bine, acest mesaj al tau fiind echivalentul unei reclame. Ti-ar placea sa vezi asemenea greseli pe afise, la tv , etc ?
etty este offline  
.
Vechi 16-04-10, 21:18   #11
Maestru
Tehnician Dentar
No brain, no pain

.

etty.... scri--->scrii... Ai mancat un "i"... Tastatura defecta? Sau doar o ironie? nu ca as fi de acord cu greselile lingvistice, dar nu e cazul... Ok, a facut greseli gramaticale cand si-a promovat serviciile... Riscul lui... Sunt altele mai grave: brucsism, cutiere de albire... Ce-i aici e parfum...
ncrstus este offline  
.
Vechi 17-04-10, 08:33   #12
Ucenic Sef
MD Chirurg Oral
Fara status.

.

Citat:
Publicat initial de colo-colo View Post
fratilor am crezut ca este un site de oameni civilizati dar m-am inselat .Oare vor putea cei care au raspuns la anuntul postat sa nu mai ia totul in zeflemea? Daca intrati doar sa face-ti misto e clar de ce merge totul de c...at in tara asta .Si unde mai pui ca adm. site-ului mi-e prieten ff bun. Ptr 'dintisorul de aur " ptr ca a fost civilizat, vreo 4 sisteme am lucrat (alpha bio,sudimplant,straumann ,BTlock )plus vreo 2-3 intimplatoare aduse sa vad cum merg ,de la diversi medici.
ptr cel caruia nu-i place cum scriu, daca i-as da notele de comanda sa vada acolo jale de cum scrie altii ,oricum ce are sula cu prefectura?
zi ne macar de unde esti!
DR.S2008 este offline  
.
Vechi 19-04-10, 02:04   #13
La primele mesaje
Tehnician Dentar
Fara status.

.

Citat:
Publicat initial de ncrstus View Post
etty.... scri--->scrii... Ai mancat un "i"... Tastatura defecta? Sau doar o ironie? nu ca as fi de acord cu greselile lingvistice, dar nu e cazul... Ok, a facut greseli gramaticale cand si-a promovat serviciile... Riscul lui... Sunt altele mai grave: brucsism, cutiere de albire... Ce-i aici e parfum...
Se mai intampla .Cine intra pe site vrea sa se relaxeze un pic dar in acelasi timp sa nu piarda legatura cu meseria asta frumoasa pe care ne-am ales-o.Nasol ca a fost chiar la inceputul mesajului.E ok din punctul meu de vedere daca il atentionezi si gata (in mod sigur si el in sinea lui se judeca cand isi da seama de greseala).Ceea ce nu mi se pare ok e sa incepi sa accentuezi ce a facut respectivul .Acelasi lucru ti se poate intampla si tie cand nici nu te astepti .Deci ca sa revin la ce ai zis tu .....ai fost un gentlemen .
Roxana Toma este offline  
.
Vechi 19-04-10, 02:53   #14
Maestru
Tehnician Dentar
No brain, no pain

.

pai exact asta tot zic pe offtopice pe vre-o trei subiecte... daca era vorba de dictare sau compunere pe coli scrise de mana probabil ca nu apareau atatea greseli. si in mesajele mele sunt gramada, daca ar avea timp cineva sa le ia la verificat... mai dai cu degetul in tasta de alaturi si nu observi, mai apesi doua taste deodata, sau n-apesi niciuna... mai creste adrenalina cand vezi ce se scrie si vrei sa raspunzi mai repede... gramatica in textele de pe net e irelevanta in ce priveste pregatirea profesionala. trebuie sa fiu insa de acord ca ignorarea ei cand vrei sa creezi o impresie buna nu ajuta. nici raspunsul dur la astfel de critici nu ajuta. dar, totusi, asta nu e treaba nimanui. lasati omul in pace sau contactati-l.
ncrstus este offline  
.
Vechi 19-04-10, 08:02   #15
Fondator eugenol
Medic Stomatolog
namE Eman

.

Citat:
Publicat initial de colo-colo View Post
I-mi pleaca doi medici cu cara colaborez pe acest domeniu, in Anglia si sper ca voi gasi colaborare la fel de buna ca si pina acum.Am lucrat pina acum pe 4 tipuri de implante dar nu imi este teama sa incerc si altele mai toate au la baza aceleasi caracteristici. .Multumesc pt rabdarea acordata.
Colo colo, ai primit astfel de reactii pentru ca pe eugenol nu se pun astfel de anunturi pe forum.
Poti sa folosesti Link [Necesita inregistrare pentru acces.] pentru anunturi de colaborare.
Topic inchis.
Subiect inchis

Bookmarks

Tag-uri
adresa, anglia, anunt, baza, buna, colaborare, domeniu, etica, eugenol, folosesti, forum, gasi, implantare, implante, inchis, lasa, lucrat, mainile, medicale, medici, partea, primit, protetica, pun, reactii, sisteme, subiecte

Uneltele subiectului

LinkBacks (?)
LinkBack catre acest Subiect: http://www.eugenol.ro/forum/tehnicianul-nostru/10221-tehnician-caut-colaborare-pt-lucrari-implante/
Publicat de For Type Data
tehnician caut colaborare pt lucrari pe implante - info Sanatate! This thread Refback 29-07-10 19:31

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (18:47) timp.

Alegeti schema de culori preferata: