Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

Caut materiale pentru exemplificare -profilaxie

discutie din eugenol.ro : Buna,urmeaza sa merg la mai multe clase 4-7 sa tin ora de profilaxie...ma puteti ajuta cu ceva pps-uri sau ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona Specialitatilor Stomatologice > Forum specialitati > Stoma preventiva
Ati uitat parola? Inregistrare

Like Tree4Multumiri
  • 4 Scris de dr.Octavian.D

Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 17-05-15, 15:46   #1
La primele mesaje
Medic Stomatolog
Fara status.

.
-1 (+0/-1)     
Default Caut materiale pentru exemplificare -profilaxie

Buna,urmeaza sa merg la mai multe clase 4-7 sa tin ora de profilaxie...ma puteti ajuta cu ceva pps-uri sau materiale de prezentare...va fi un retroproiector acolo din cate am inteles.Va multumesc !
ginette este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 18-05-15, 23:01   #2
Avansat bine de tot
Medic Dentist
udnenne

.
0 (+1/-1)     

da, te putem ajuta. ia frumos cartea de profilaxie sau cursurile dupa care inveti, mai cauta si pe net tot ce gasesti de profilaxie si pune-le frumos cap la cap pentru ca observ ca toti studentii si medicii astia tineri de incepeti sa cautati pacienti pe la clasele primare v-ati invatat sa primiti pana si licenta gata facuta cu 200 de euro fara sa stiti macar ce scrie in ea si cand iesiti de pe bancile facultatii nu sunteti in stare sa faceti o obturatie corecta sau un detartraj.
Noi astia care ar trebui sa va dam voua mura-n gura am pierdut noptile cu cartea in brate iar voi nu sunteti apti sa faceti o prezentare in power point. Vad ca esti medic...nu poti redacta o prezentare despre profilaxie? Ce sa mai zic de una despre ceva endo sau chirurgie?!
Sursa eugenol.ro : eugenol.ro http://www.eugenol.ro/forum/stoma-preventiva/19877-caut-materiale-exemplificare-profilaxie/
Ce sperati voi sa ajungeti ma? Medici? Pai dupa facultate trebuie sa cititi nene sa va informati, sa va perfectionati.

"Lenesii nu au ce cauta in lumea evoluata"- Eminescu (daca nu gresesc) Este un motto care m-a ghidat in viata si m-a ajutat enorm sa evoluez pe multe planuri. Incearca si tu ca nu e imposibil.
sorsirbu, KLMircea, Tudor G. si alti 1 au multumit.
dr.Octavian.D este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 19-05-15, 13:05   #3
Maestru
MD Endodont
Fara status.

.

Gugaleste
Vechi 19-05-15, 20:00   #4
Ucenic Sef
Medic Dentist
Iscodind! Mereu!

.

La modul serios pusa problema: tot fac in ultima vreme lectii cu copii de scoala si gradinita. Mi-am facut singur prezentarile, materialele pentru copii si ocazional am mai primit cate ceva de la Colgate.

Deci osul la treaba...e simplu, daca vrei sa faci ceva unic.
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
caut, clase, materiale, prezentare, profilaxie

Uneltele subiectului

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (00:55) timp.

Alegeti schema de culori preferata: