Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

Caut Mentor in Brasov

discutie din eugenol.ro : Din motive personale vreau sa ma stabilesc in tara si sa ma intorc la stomatologie dupa citiva ani petrecuti ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona Profesionala Stomatologica > Forumuri profesionale > Sfat URGENT!
Ati uitat parola? Inregistrare

.
Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 14-11-11, 06:53   #1
La primele mesaje
Medic Stomatolog
Fara status.

.

Default Caut Mentor in Brasov

Din motive personale vreau sa ma stabilesc in tara si sa ma intorc la stomatologie dupa citiva ani petrecuti pe meleaguri straine, timp in care mi-am facut masterul.
Caut un medic stomatolog care are disponibilitatea de a ma lua "sub aripa lui" pt a-mi pune la punct mina.
Am doua optiuni unde ma pot stabili: Galati sau Bucuresti.
Credeti ca pot gasi un asemenea medic care ar accepta sa isi impartaseasca cunostintele unui incepator?
OntheRun este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 30-11-12, 20:47   #2
La primele mesaje
Student M. Dentara
Fara status.

.

Bine v-am regasit....dupa o lipsa pe site de 2 ani. Revin cu un strigat de ajutor ....cunoaste cineva un medic in Brasov, rabdator, dispus sa angajeze un proaspat absolvent si sa ii fie acestuia mentor? (proaspatul absolvent sunt eu ). Nu am pretentii la plata sau "conditii" sa le impun pentru ca nu sunt in masura sa cer asa ceva. Ma intereseaza sa invat, sa pot sa evoluez in aceasta profesie. Va multumesc!
Cornel T. este offline   Raspundeti cu citat
.
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
.., ..., ajutor, brasov, conditii, lipsa, medic, mentor

Uneltele subiectului

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (05:51) timp.

Alegeti schema de culori preferata: