Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

Rezidentiat 2009

discutie din eugenol.ro : Buna ziua! Desi am contul aici de ceva vreme, pana acum am participat mai mult pasiv. Sunt rezidenta in ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona Studentilor la Medicina Dentara > Forumuri Studenti > Rezidentiat
Ati uitat parola? Inregistrare

Like Tree32Multumiri

Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 13-05-11, 14:14   #514
La primele mesaje
Medic Dentist
Fara status.

.

Buna ziua! Desi am contul aici de ceva vreme, pana acum am participat mai mult pasiv. Sunt rezidenta in anul II Paro Iasi si cred ca a fost cea mai buna alegere pe care am putut sa o fac acum un an si jumatate. Sensul unui rezidentiat in parodontologie? O specializare in adevaratul sens al cuvantului, teoretica si "hands-on", care darama orice mit si informatii ce au doar valoare istorica, acumulate in anii de facultate. Nu stiu foarte exact ce se intampla in alte centre universitare dar pentru specializarea de la Iasi, tot respectul! Va multumesc.
IrinaU este offline   Raspundeti cu citat
.
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
.., ..., 36, absolventi, afara, albastra, anunt, buna, endo, eugenol, eugenolul, foloseste, folosi, forum, forumului, forumurile, galbene, iga, inceput, inregistrarea, inscrierea, intrebare, linkuri, medic dentist, medicale, medicina dentara, medlegis, mesajele, noastre, pagini, partea, private, regulamentul, rezi, salut, size, student, subiecte, zilele

Uneltele subiectului

Subiecte similare
Subiect Scris de Forum Raspunsuri Ultimul mesaj
Grile rezidentiat 2009????? levier Rezidentiat 27 15-10-15 18:11
rezidentiat alina mihali Rezidentiat 7 14-07-10 13:43
rezidentiat ciuca anca Rezidentiat 2 09-07-07 22:43

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (21:42) timp.

Alegeti schema de culori preferata: