Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

Hands on azi la sser

discutie din eugenol.ro : Am participat azi la un mini curs de "obturatoare guta la cald"S-a prezentat Thermafill.Pentru mine a fost ca la ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona Recenziilor > Recenzii eugenol > Recenzii cursuri
Ati uitat parola? Inregistrare

Comentariu

LinkBack Uneltele review-ului
Hands on azi la sser
Publicat de pup
13-01-12
Default <!-- google_ad_section_start -->Hands on azi la sser<!-- google_ad_section_end -->

Am participat azi la un mini curs de "obturatoare guta la cald"S-a prezentat Thermafill.Pentru mine a fost ca la "sezatoare" deoarece partea teoretica era "deja vus".De cind m-am pus cu "burta pe carte "(gratie eugenolului) sint la curent cu teoria.Cuptorasul e simpatic am obturat pe bloc de plastic deoarece nu ne-au zis sa venim cu dinti extrasi.A folosit vreunul din voi acest sistem de obturare?impresii?Cred ca daca -l folosesti selectiv e ok cistigi timp.Altfel a fost o ocazie sa ma vad cu vechi colegi mi-a facut placere sa stam un pic la taclale(in pauza,dl prof.DIMITRIU elocvent,succint placut de urmarit,asa cum il stiu de cind am fost colegi,dna conf.Suciu la fel de draguta si amabila ca intotdeauna)Apropos daca puteti pune mina pe o carte a dniei sale"Elemente de endodontie"aparuta la ed.Carol Davilla in 2009,n-o sa regretati,mie mi-a placut
Notele eugenolilor
Utilitate
0%0%0%
0
Hands on
0%0%0%
0
Interactivitate
0%0%0%
0
Calitatea prezentarii, materiale ajutatoare
0%0%0%
0
Ieftin
0%0%0%
0
Il recomand
0%0%0%
0
1 eugenol; nota 0%

Recenzia autorului
UtilitateN/A
Hands onN/A
InteractivitateN/A
Calitatea prezentarii, materiale ajutatoareN/A
IeftinN/A
Il recomandN/A
Medie N/A%

Uneltele review-ului
Afisati pentru print  Trimiteti prin email pagina 
Comentariu

Bookmarks

Tag-uri
cis, endodontie, hands, prezenta, sistem

Uneltele review-ului

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (23:10) timp.

Alegeti schema de culori preferata: