Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

Congresul International de Medicina Dentara UNAS, Bucuresti

discutie din eugenol.ro : Ati vazut tematica congresului?M-as bucura daca unii dintre cei care au ceva de spus aici pe forum si nu ...

Reveniti   eugenol.ro > Servicii eugenol > Perfectionare profesionala > Perfectionare
Ati uitat parola? Inregistrare

Congresul International de Medicina Dentara UNAS, Bucuresti
Evenimente: Calendar Medicina Dentara
eugenol
Fondator eugenol

03-10-12 to 06-10-12 08:00 to 19:00
*
Uniunea Nationala a Asociatiilor Stomatologice organizeaza in perioada 3-6 octombrie 2012, in Bucuresti, urmatoarele manifestari stiintifice: Congresul International de Medicina Dentara UNAS si Congresul International al Societatii Romane de Protetica Dentara si Maxilo-Faciala, precum si expozitia medicala, Expodental 2012.
Tema congresului:
Medicina dentara - transfer intre generatii
Provocari vechi - Solutii noi in protetica dentara

Congresul este creditat de catre CMDR cu 50 ore de EMC.
Paralel cu lucrarile congresului se va desfasura si Primul Congres International al Societatii Romane de Protetica Dentara si Maxilo-Faciala.
Taxa de participare:
- pana la 1 iulie 2012
membru UNAS, AMSPPR ARDEAL NORD, SRS– 250 ron
nemembru UNAS, AMSPPR ARDEAL NORD, SRS - 450 ron
medici rezidenti si pensionari – 150 ron

- dupa 1 iulie 2012
membru UNAS, AMSPPR ARDEAL NORD, SRS -350 ron
nemembru UNAS, AMSPPR ARDEAL NORD, SRS – 550 ron
medici rezidenti si pensionari- 200 ron

Sursa: paginamedicala.ro
Like Tree1Multumiri
  • 1 Scris de pup

Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 26-06-12, 23:25   #2
pup
Avansat bine
Medic Dentist
doi cocosi cu dintii scosi

.
+1 (+1/-0)     

Ati vazut tematica congresului?M-as bucura daca unii dintre cei care au ceva de spus aici pe forum si nu numai ar prezenta o lucrare legata de transferul intre generatii.Se pare ca a avut ecou in rindul medicilor dentisti abordarea diferita in ceea ce priveste "lupta dintre nou si vechi" ca sa folosesc o sintagma cindva la moda.E un bun prilej cred sa va faceti auzita vocea la o tribuna unde vor fi reprezentanti din toate generatiile.Eu sigur voi fi "in tabara tinerilor" si am sa urmaresc cu mare interes motivatia celor care au ales aceasta tema in sfirsit.Inseamna ca discutiile noastre de aici din forum si nu numai n-au ramas neauzite de cei care ar fi trebuit sa auda.Ar putea fi o excelenta oportunitate sa pledati frumos si poate sa schimbati ceva.Cred ca va fi interesant abia astept.Sper sa-i auzim pe Robby,Dream,Camil si multi altii(scuze ca nu-i mentionez pe toti) in lupta cu stereotipiile si suficienta.Mult succes
nicky_cazacu a multumit.
pup este offline   Raspundeti cu citat
.
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
international, iulie, medicina dentara, octombrie, taxa, unas
Uneltele subiectului

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (18:08) timp.

Alegeti schema de culori preferata: