Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

Glosar stomatologie roman francez

discutie din eugenol.ro : E alcatuit de mine, definitii culese de pe ceva site si puse intr-un pdf. Cateva ore bune de lucru. ...

Reveniti   eugenol.ro > Servicii eugenol > Perfectionare profesionala > Perfectionare
Ati uitat parola? Inregistrare

Like Tree42Multumiri
  • 38 Scris de LonMar
  • 1 Scris de Blue
  • 1 Scris de LonMar
  • 2 Scris de pup

Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 10-01-12, 13:06   #1
Ucenic Sef
Medic Dentist
Fara status.

.
+1 (+1/-0)     
Default Glosar stomatologie roman francez

E alcatuit de mine, definitii culese de pe ceva site si puse intr-un pdf. Cateva ore bune de lucru. Are 60 de pagini, sper sa va fie de folos.
Fisierele atasate
Felul fisierului: pdf glosar_stomatologie_roman_francez.pdf (301,2 KB, 1691 vizualizari)

Will Smith
LonMar este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 04-10-13, 00:52   #2
Ucenic timid
Medic Dentist
Fara status.

.

Citat:
Publicat initial de LonMar View Post
E alcatuit de mine, definitii culese de pe ceva site si puse intr-un pdf. Cateva ore bune de lucru. Are 60 de pagini, sper sa va fie de folos.
Incredibil!!! Dupa atata truda, parasesti Franta?? Macar daca il vindeai )
Am rasfoit glosarul tau si ma intreb de ce in franceza se spune serinque si in romana siringa ???? Ca sa inveselesc topicul ............
Oricum, multumim si multa bafta la urmatorul in limba germana!Sa-ti mearga bine!
Popa Laura este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 04-10-13, 10:34   #3
Initiat bine
Medic Stomatolog
Passion is the difference
between having a job or a
career

.

Citat:
Publicat initial de Popa Laura View Post
Am rasfoit glosarul tau si ma intreb de ce in franceza se spune serinque si in romana siringa ???? Ca sa inveselesc topicul ............

In romana se spune sEringa in nici un caz cum ai spus tu acolo .... Scratching my ears

On : multumim pt munca depusa !

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk on ios 7
martini a multumit.

Modificat ultima data de Blue; 04-10-13 la 23:33.
Blue este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 04-10-13, 10:41   #4
Ucenic Sef
Medic Dentist
Fara status.

.
+1 (+1/-0)     

Citat:
Publicat initial de Popa Laura View Post
Incredibil!!! Dupa atata truda, parasesti Franta?? Macar daca il vindeai )
Oricum, multumim si multa bafta la urmatorul in limba germana!Sa-ti mearga bine!
Multumesc mult Laura. Da, a fost o experienta si Franta, o experienta din care am invatat multe.
De un lucru sunt incantat si multumit: acela ca noi, romanii, avem in Franta oameni cu care putem sa ne laudam oriunde, oameni cu caracter care ridica "Romania" in ochii strainilor. Nu ca ar fi Romania nu stiu cat de jos, dar multi straini o cred tare jos. Una dintre aceste persoane esti si tu, Laura. Iti multumesc pentru tot ajutorul ce mi l-ai acordat. La fel le multumesc si celorlalti colegi "de treaba": dentistfranta, gaybriel, k.Adina, Mihai Caenar, Sergiu si altii. A fost o onoare sa va am colegi si sper sa tinem legatura. Sa va mearga si voua din ce in ce mai bine!
Capo a multumit.

Will Smith
LonMar este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 04-10-13, 20:57   #5
pup
Avansat bine
Medic Dentist
doi cocosi cu dintii scosi

.

frate da stiu ca ai muncit ceva,celor interesati le recomand si "dictionar stomatologic roman-francez" si "francez -roman" autor Sanda-Maria Ardeleanu si Irina Croitoru acum ce sa zic ?poate ajuta si unul si altele dar efortul a fost mare Lonmar
bogdanstanescu si Capo au multumit.
pup este offline   Raspundeti cu citat
.
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
.., ..., definitii, pagini, roman, site, stoma
Uneltele subiectului

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (06:53) timp.

Alegeti schema de culori preferata: