Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

daca vrei sa cumperi un cabinet ...

discutie din eugenol.ro : Daca vrei sa cumperi un cabinet cu toate avizarile la zi, trebuie sa o iei de la capat cu ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona Profesionala Stomatologica > Forumuri profesionale > Jurisprudenta
Ati uitat parola? Inregistrare

.
Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 24-07-06, 07:58   #1
La primele mesaje
Medic Dentist
Fara status.

.

Default daca vrei sa cumperi un cabinet ...

Daca vrei sa cumperi un cabinet cu toate avizarile la zi, trebuie sa o iei de la capat cu aceste avizari sau nu? In lege scrie ca avizarile se dau cabinetului nu medicului.
De ex cabinetul are o singura toaleta pe cand normele actuale sunt cu 2. Si poate ca mai sunt si alte diferente.
Multumesc,
Vechi 24-07-06, 08:09   #2
Initiat bine de tot
Medic Dentist
Fara status.

.

nu stiu cum e pt SRL-uri dar pt CMI sigur tr sa refaci toate etapele. Si cel mai absurd mi se pare cand d-na doctor isi schimba numele dupa casatorie, si chiar daca a deschis in urma cu 3 luni cabinetul trebuie sa o ia de la capat, bleah
rocsa este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 28-07-06, 09:35   #3
Mare Maestru
Medic Dentist
de dreapta

.

sa fie intr-un ceas bun!
Vechi 28-07-06, 16:05   #4
Maestru
MD Endodont
Fara status.

.

Din cate stiu eu, daca e srl si il cumperi nu mai trebuie reautorizat. In rest...
sorsirbu este offline   Raspundeti cu citat
.
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
.., ..., actuale, apele, cabi, cabinet, cabinetul, cabinetului, capa, casa, cmi, cumperi, deschis, diferente, doc, doctor, etapele, gura, lege, luni, medicului, normele, numele, pare, sigur, srl, toaleta

Uneltele subiectului

Subiecte similare
Subiect Scris de Forum Raspunsuri Ultimul mesaj
Ai site al cabinetului si vrei o pozitionare google mai buna? eugenol man SfatulStomatologului.ro 0 25-09-08 10:44
BCR stie ce vrei nico Sa ne descretim fruntea 2 15-02-08 23:16
Daca vrei un forum pt asociatia sau facultatea ta dentara... eugenol man Babilon 4 19-07-07 03:03
vrei sa tzii hipocloritul la 60 grade in cabi? foarte simplu drdream Endodontie 17 03-01-07 23:59

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (17:40) timp.

Alegeti schema de culori preferata: