Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

angajare

discutie din eugenol.ro : Sal...doresc un sfat din partea unuia mai "in tema" decat mine ... Care sunt variantele de angajare la un ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona Profesionala Stomatologica > Forumuri profesionale > Jurisprudenta
Ati uitat parola? Inregistrare

.
Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 29-01-07, 23:26   #1
La primele mesaje
Fara status.

.

Default angajare

Sal...doresc un sfat din partea unuia mai "in tema" decat mine ...
Care sunt variantele de angajare la un CMI? Pot fi pur si simplu angajat? Pot sa mai fac inca un CMI in cadrul aceluiasi spatiu? Pot sa fac o societate medicala civila(SCM) ?
As dori mai multe pareri..care varianta o considerati ca fiind cea mai avantajoasa atat pt mine cat si pt titularul CMI-ului actual...ma refer la varianta care sa dea ceale mai putine batai de cap...cele mai putine alergaturi pe la finante...casa de pensii...de munca etc.... contabilitate mai simpla .... etc
Sper ca ati inteles cat de cat la ce ma refer....multumesc anticipat pt sfaturi.
radu_iarca este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 30-01-07, 08:17   #2
Fondator eugenol
Medic Stomatolog
namE Eman

.

Bine ai venit pe forum.

Forumul in care ai pus tu acest mesaj este pentru sfaturi de utilizare a forumului. Subientul tau intra la jurisprudenta. Am sa mut eu acest subiect acolo dupa ce vei posta aici ca sa stiu ca ai aflat unde a "fugit" intrebarea ta.
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
angaja, angajat, ata, casa, civila, cmi, doresc, dori, forum, forumul, forumului, jurisprudenta, medicala, mesaj, mine, munca, partea, posta, pur, sfaturi, simpla, simplu, spa, spatiu, tau

Uneltele subiectului

Subiecte similare
Subiect Scris de Forum Raspunsuri Ultimul mesaj
obligativitate angajare asistenta la srl dr.daniela Jurisprudenta 3 11-05-08 23:23
capcana=angajare mimosa Management 31 08-04-08 09:42

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (15:20) timp.

Alegeti schema de culori preferata: