Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

Reclama cabinetelor stomatologice pe bloc/cladiri

discutie din eugenol.ro : SALUT TUTURORA!SUNT NOU PE FORUM,DAR ORICUM AM ZIS SA VA IMPARTASESC UNA DIN MIIIIIIILE DE EXPERIENTE. SOTIA ESTE MEDIC ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona Profesionala Stomatologica > Forumuri profesionale
Ati uitat parola? Inregistrare

.
Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 25-02-11, 00:47   #1
La primele mesaje
Tehnician Dentar
Fara status.

.

Default Reclama cabinetelor stomatologice pe bloc/cladiri

SALUT TUTURORA!SUNT NOU PE FORUM,DAR ORICUM AM ZIS SA VA IMPARTASESC UNA DIN MIIIIIIILE DE EXPERIENTE.
SOTIA ESTE MEDIC DE 12 ANI , EU TEHNICIAN DE 6 ANI , TOATE "BUNE" SI "FRUMOASE".INTR-O ZI NE GANDIM NOI SA PUNEM O FIRMA/RECLAMA PE BLOCUL UNDE ESTE CABINETUL.ZIS SI FACUT;VORBIM CU FIRMA-CEI DE LA FIRMA NE TRIMIT LA PRIMARIE , UNDE AFLAM CE ACTE TREBUIE LA DOSAROI:CERERE,SCHITA CASEI,ACORD AS LOCATARI,ARHITECT CARE SA REALIZEZE PROIECTUL,.....,......., ETC.............. NE VENEA SA PE TOTI.
BUN DUPA 2 ZILE PIERDUTE (IN TARA ASTA DACA VREI SA FACI CEVA INCEPI MAI INTAI CU CELE 2 ZILE PIERDUTE CA SA TE LAMURESTI DE UNDE INCEPI SA ADUNI HARTI INUTILE CA SA UMPLI ROABA CU CARE LE CARI SI LE DUCI IN FINAL SA LE DEPUI CA SA ITI DEA ALTA HARTIE STAMPILATA....... (HAI CA AM LUAT-O RAZNA)..... ) AM CONCLUZIONAT: DACA PUNEM FARA ACORD DE LA PRIMARIE ( FATADELE APARTIN PRIMARIILOR SI TEORETIC PT MONTAREA UNITATII EXTERIOARE A AERULUI CONDITIIONAT TREBUIE APROBARE) FIRMA SIGUR NE VOR AMENDA CA ESTE STRADALSI SE VEDE USOR .SI ATUNCI CE FACEM ?
Sursa eugenol.ro : eugenol.ro http://www.eugenol.ro/forum/forumuri-profesionale/13345-reclama-cabinetelor-stomatologice-bloc-cladiri/

DUPA CE AM MERS LA AVOCAT......... AM GASIT

-SOLUTIA LEGALA- : RECLAMA LUMINOASA/FIRMA SA FIE AMPLASATA IN INTERIORUL CASEI PE GEAM SI SA LUMINEZE DIN INTERIOR.

ORICUM SPER SA VA AJUTE CE AM POSTAT .
P.S. DACA AVETI NEVOIE DE SFATURI LEGATE DE STOMA SAU TEHNICA EU MAI INTRU DAR NU IN FIECARE ZI DAR ORICUM IMI DAU TOATA SILINTA SA VA RASPUND CORECT SI REPEDE.
manolescu este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 25-02-11, 01:09   #2
Fondator eugenol
Medic Stomatolog
namE Eman

.

Bine ai venit pe forum manolescu

O sugestie de uzante forumistice. Cand folosesti numai majuscule se numeste ca STRIGI si e de preferat sa evitam acest mod de a scrie.

Fiind tehnician e recomandabil sa selctezi tehnician dentar din panoul de control Link [Necesita inregistrare pentru acces.]
ca sa stim cu cine vorbim, toti am selectat asa pt a usura dialogul. (fiecarui grup, medic sau tehnican ii sunt afisate forumuri diferite, specifice profesiei precum si forumuri comune).

Ar fi recomandabil sa slectezi si grupul tehnicienilor pentru a avea acces la forumurile acestora Link [Necesita inregistrare pentru acces.]

Din pacate pe forum s-a mai discutat de legalitatea unor astfel de reclame (adica de ilegalitatea lor). Normele colegiului spun cat trebuie sa fie reclama (mica de tot) si trebuie plasata la usa.
Din pacate foarte multi nu respecta aceste norme. Daca sotia doreste sa schimbe aceste norma atunci poate merge la vot in colegiul din care face parte si asa se mai schimba cate ceva.
Sursa eugenol.ro : eugenol.ro http://www.eugenol.ro/forum/showthread.php?t=13345
Aici adunam informatiile legate de alegeri Link [Necesita inregistrare pentru acces.]
Atentie ca pe acest subiect spiritele sunt foarte incinse discutiile fiind total neobisnuite pt eugenol.

Multumesc pt informatii, asta e spiritul forumului sa ne ajutam unii pe altii.
Sper ca si informatiile mele sa iti fie de folos.

Legat de sfaturi poti participa oricand la discutiile deja existente pe forum
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
.., ..., acte, arhitect, avocat, bloc, cabi, cabinetelor, cerere, final, firma, hartie, locatari, medic, mers, montarea, nou, posta, primarie, raspund, repede, sfaturi, sigur, stoma, stomatologice, tehnica, tehnician, tehnician dentar

Uneltele subiectului

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (12:21) timp.

Alegeti schema de culori preferata: