Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

A crescut euro

discutie din eugenol.ro : oameni buni prostia circula... va spun ca circul des.. acum ceva zile dau o fuga pe la capitala sa-m ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona Profesionala Stomatologica > Forumuri profesionale > Banii nu au halena
Ati uitat parola? Inregistrare

Like Tree1Multumiri
  • 1 Scris de aurelian

Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 13-10-08, 09:11   #1
Mare Maestru
Medic Dentist
Fara status.

.

Default A crescut euro

oameni buni prostia circula... va spun ca circul des..
acum ceva zile dau o fuga pe la capitala sa-m fac si eu ceva cumparaturi pentru locul de munca. bun zic.. hai ca tot e congresul unas si tot e o expozitie la sala palatului sa-mi iau mai multe ca si asa am de cheltuit ceva bani... si de ce sa castige firmele din craiova cand pot castiga cele din toata tara...
Sursa eugenol.ro : eugenol.ro http://www.eugenol.ro/forum/banii-halena/4895-crescut-euro/
si ajung sa cumpar... aici si ma mai invart si iara si ajung sa cumpar si ace.... pai domne un set de protaper 160 cel mai ieftin... si nu avem de cat refill..., aham da sistem gt cat este?? poi tot asa.. bun zic in primavara era 120 cum de a sarit asa.. pai a crescut euro... hmmm euro oscileaza de la 3.4 la 4.0 iar la voi creste de la 120 la 160... mai sa fie... si surpriza si pe la alte firme crescuse tot asa... dar si mai ciudat ca a crescut doar la anumite produse asa de simtitor, la altele mai decent ... in speta la endo... sa fie eugenolul de vina??? da de ce la toate acele astea mai smechere??? ca aici nu s-a facut reclama la unul anume...

un lucru e clar.. desi am venit cu mai multi bani am plecat cu mult mai putine produse... si asta ca nesimtitul de euro a crescut cu 30-40 de bani... matematica asta... de ce nu o pricep eu
opreabogdan a multumit.
aurelian este offline   Raspundeti cu citat
.
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
ace, cas, castiga, ciudat, congresul, craiova, crescut, cumpara, cumparaturi, endo, endodontie, eugenolul, euro, expozitie, ieftin, iga, matematica, munca, oameni, pricep, produse, protaper, reclama, sistem, smechere, surpriza, unas

Uneltele subiectului

Subiecte similare
Subiect Scris de Forum Raspunsuri Ultimul mesaj
Euro 2008 sico Relaxare 107 16-07-08 17:04

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (03:44) timp.

Alegeti schema de culori preferata: