Inregistrare Asigurari online +
.
 eugenol.ro    

Blogul unui student medicinist Umf Craiova , Fac. Medicina Dentara

discutie din eugenol.ro : Gasesti pe blog articole de pe toate portalurile de medicina dentara , Viata studenteasca din Craiova , Manifestari Stiintifice ...

Reveniti   eugenol.ro > Zona Profesionala Stomatologica > Forumuri profesionale > Aromoterapie
Ati uitat parola? Inregistrare

Like Tree1Multumiri
  • 1 Scris de SebastianF

Raspunde

LinkBack Uneltele subiectului
Vechi 08-09-09, 19:55   #1
La primele mesaje
Student M. Dentara
Fara status.

.

Default Blogul unui student medicinist Umf Craiova , Fac. Medicina Dentara

Gasesti pe blog articole de pe toate portalurile de medicina dentara , Viata studenteasca din Craiova , Manifestari Stiintifice , Zilele Umf Craiova , Congresul National "Zilele medicinei dentare craiovene " , Viata studenteasca, Organizatia SSS ( Societatea Studentilor Stomatologi) articole , si multe altele puteti citi aici Link [Necesita inregistrare pentru acces.] Vreau sa stiu daca este bun si daca sa incep sa-l imbunatatesc cu articole. Nu ma supar daca ma ajutati si voi cu propuneri . Multumesc mult . Cu respect . A.D.

Modificat ultima data de andrei.dinca; 09-09-09 la 00:10.
andrei.dinca este offline   Raspundeti cu citat
.
Vechi 09-09-09, 13:42   #2
Avansat
Medic Dentist
Fara status.

.

Stii ce e ala un Blog ???

Ai copiat niste articole dupa Link [Necesita inregistrare pentru acces.] , nici macar nu ai spus sursa , nu se face asa ceva !!!
Atata vreme cat nu sunt articolele tale, trebuie sa spui sursa de unde le-ai copiat ....

"Plagiatul reprezintă însuşirea ideilor, metodelor, procedurilor, tehnologiilor, rezultatelor sau textelor unei persoane, indiferent de calea prin care acestea au fost obţinute, prezentându-le drept creaţie personală" - sursa -wikipedia

Daca inca esti student , de ce ti-ai pus numele drdinitza ....?? stiu ca suna bine titulatura de doctor ....dar ....sa avem rabdare ,totul la timpul lor !!
blanka a multumit.
Vechi 23-03-10, 21:31   #3
Ucenic timid
Medic Stomatolog
Fara status.

.

Default Plagiat

Avand in vedere faptul ca articolele preluate de bloggerul respectiv reprezinta munca mea (timp de 3 ani am tradus si am conceput articolele pt dentistul.net), tin sa multumesc colegului SebastianF pentru atitudinea manifestata vizavi de modul in care unii incearca sa culeaga roade si lauri pe spinarea altora.
.
Vechi 23-03-10, 23:30   #4
Maestru
Medic Stomatolog
Fara status.

.

Default blog

eu doar te rog sa te uiti ce este acela un blog, altceva ce sa mai zic

de ce sa ne miram ca un student nu stie ce inseamna sa iei materialul facut de altul ?

daca vrei sa faci un site, ok, da-i bataie, dar strange tu materiale, fa materiale originale, si nu-i spune blog

spor!
Dr. Pantel Marton este offline   Raspundeti cu citat
.
Raspunde

Bookmarks

Tag-uri
.., ..., ani, articol, ata, ati, atitudine, blog, copiat, dentis, doc, doctor, drept, faptul, iv, macar, materiale, materialul, medicina dentara, modul, munca, numele, persoane, reprezinta, site, student, sursa, titulatura, zilele

Uneltele subiectului

Timpul (GMT +3) vindeca aproape orice. Da-i timpului (00:45) timp.

Alegeti schema de culori preferata: